Nové rozšíření umělé inteligence pro DIVI od Elegant Themes jsme vyzkoušeli za Vás.

DIVI byl pár dní zpátky rozšířen o AI verzi, která je dostupná v nejnovější aktualizaci a je vestavěna v builderu. Vyzkoušet si ji může každý, kdo vlastní klasickou licenci Divi.

Obsahem balíčku je hned několik věcí:

  1. Auto generace obsahu
  2. Automatická generace obrázků a volba vykreslování
  3. Možnost nadhodit myšlenku při strojové generaci textu
  4. Ceník

1) AUTO GENERACE OBSAHU

Generace textu, obrázků, nebo celých modulů jedním kliknutím. Divi analyzuje existující obsah a detaily webu, aby doporučoval obsah pro další akce. Generaci jsme testovali, a pokud máte správně nastavený název a popis webu v jeho administraci, AI generace textu je v tomto ohledu dost přesná(dokonce přesnější, než nejnovější vydaná verze ChatBotGPT 4). Pokud se ptáte na podporu českého jazyka, tak ano, DIVI AI podporuje všechny jazyky.

2) AUTOMATICKÁ GENERACE OBRÁZKŮ  A VOLBA VYKRESLOVÁNÍ

Na základě vašeho popisku dokáže nástroj během pár vteřin vytvořit dost relevantní obrázky. Čím více specifický popis, tím lepší výsledky. Lze použít i v případě úprav již hotových fotek, pouze stačí, když do builderu pošlete obrázek např produktu se zimním pozadím a poručíte si fotku upravit, aby se v pozadí vyskytovalo pozadí letní.

Nástroj tedy ušetří dost práce a z pohledu webdesignera bych mohl ušetřit za placené obrázky z placených webových portálů. Všechen vytvořený grafický kontent navíc můžeme volně používat. V neplacené testovací verzi si pár obrázků můžete zkusit vytvořit sami zdarma.

Mezi ohromné výhody patří také způsob vykreslování obrázku:

rychlost webu

3) MOŽNOST NADHODIT MYŠLENKU JAKO INSPIRACI

Pokud si zrovna nevíme rady o čem psát, DIVI AI umí převzít iniciativu. Projede zrovna editovanou stránku a navrhne další textové úpravy. Nástroj tedy poslouží i jako rozsáhlý zdroj inspirace.

Kromě toho dokážeme také upravit stávající text, který chceme pouze upravit.

4) CENÍK

Pokud zakoupíme, dostaneme přístup k neomezenému množství generovaných obrázků a textů.

Ceník vychhází z originálního webu ELEGANT THEMES.
Převod cen podle aktuálního kurzu:

550Kč/měsíc
4956Kč/rok(413Kč/měsíc)

 

rychlost webu