O MNĚ

Vytvářím unikátní, moderní a čistý design webu.
Mezi mé služby patří kompletní tvorba či přestavba webu na míru od samých základů za přijatelné ceny

Zobrazit Mé Služby

Pomůžu Vám s tvorbou úspěšného webu

elegant web designer

Jan Frydrych

Webdeveloper & WordPress specialista

  • Online schůzky
  • osobní setkání v okolí Trutnova
  • Skype…

O mně

Široká škála dovedností pro řadu projektů

Jmenuji se Jan Frydrych, vystudoval jsem školu se zaměřením na IT, a svou vášeň jsem našel terprve v tvorbě webových stránek. Vše začalo jako hobby, které se více a více stávalo mou denní prací. Webovým stránkám se věnuji již několik let a v prostředí online marketingu se už nějakou dobu pohybují. Mou specializací je tvorba webových stránek s pomocí redakčního systému WordPress. Snažím se o vytvoření moderního, čistého a funkčního designu webu a taktéž chci dotáhnout každý projekt do svého konce, aby s mou prací byli všichni spokojeni.

WordPress

Pomocí nejnovějších nástrojů a prémiových pluginů vytvořím web dle Vašich představ a naplním tak Vaše očekávání.

SEO

Starám se taktéž o co největší optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače. Čím lepší je optimalizace webu, tím větší je šance na získávání nových klientů pro svůj business.

HTML, CSS, JavaScript

Díky  znalosti kaskádových stylů, skriptovacího a značkovacího jazyku jsem schopen doladit veškeré nedostatky a efektivně vyřešit případné chyby na webových stránkách.

Zabezpečení webu

Samozřejmostí je také zabezpečení webu pomocí SSL certifikátu, přičemž se aktivuje HTTPS zabezpečení a rizika napadení webu jsou téměř nulová.